Apie

Eglė apartamentai - tai architektūros ir meno kūrinys ant Baltijos jūros kranto. Pastato formos atskleidžia gamtoje vyraujančias netaisyklingas linijas ir lenktumus. Pirmojo apartamentų aukšto korpusas sudarytas iš atskirų detalių, pagrindu pasirinktas vertikalus rankų darbo plytų mūras, atkartojantis eglės medžio kamieno reljefą. Antrasis, trečiasis ir ketvirtasis aukštai įgauna vientisumą apjungiant kelis pastato korpusus, lenktų formų panoraminiai langai organiškai įsilieja į darnų pušų apsupties paveikslą.

Pastato statybai bei įrengimui parinktos medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu ir ekologija bei tiksliai išpildo aukštus estetikos reikalavimus. Projekto įgyvendinime derinamos naujos technologijos su laiko patikrintomis ir ilgaamžiškumą užtikrinančiomis medžiagomis, kaip pavyzdžiui, rankų darbo “Petersen” plytos fasade ir išmanūs sprendimai pastato viduje - biometrinės durų spynos, leidžiančios pirštų antspaudu patekti į apartamentus.

Per visus keturis aukštus išsidėsto 73 dviejų-keturių kambarių apartamentai, kurių dydis nuo 40 iki 127 kv. metrų, taip pat įrengta moderni sporto salė ir erdvi 67 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su saugyklomis dviračiams.

Apartamentai

2

aukštas


21

laisvas
Pasirinkite aukštą

Vieta

Architektas

Donatas Rakauskas

Donatas Rakauskas didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Lietuvos pajūryje - Palangoje. Per daugiau nei 24-erius darbo metus architektas suprojektavo apie 50 pastatų, kurių didelė dalis sulaukė ypatingo dėmesio, buvo įvertinti apdovanojimais ir premijomis. Birutės alėjoje Palangoje architektas yra suprojektavęs net 7 išskirtinio dizaino pastatus. Vienas žymiausių jo kūrinių unikalaus dizaino "PALANGA SPA”, kuris „World Spa and Wellness Awards 2018“ apdovanojimuose išrinktas geriausiu Rytų Europos SPA viešbučiu.

Dienoraštis