Apie

Eglė apartamentai - tai architektūros ir meno kūrinys ant Baltijos jūros kranto. Pastato formos atskleidžia gamtoje vyraujančias netaisyklingas linijas ir lenktumus. Pirmojo apartamentų aukšto korpusas sudarytas iš atskirų detalių, pagrindu pasirinktas vertikalus rankų darbo plytų mūras, atkartojantis eglės medžio kamieno reljefą. Antrasis, trečiasis ir ketvirtasis aukštai įgauna vientisumą apjungiant kelis pastato korpusus, lenktų formų panoraminiai langai organiškai įsilieja į darnų pušų apsupties paveikslą.

Pastato statybai bei įrengimui parinktos medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu ir ekologija bei tiksliai išpildo aukštus estetikos reikalavimus. Projekto įgyvendinime derinamos naujos technologijos su laiko patikrintomis ir ilgaamžiškumą užtikrinančiomis medžiagomis, kaip pavyzdžiui, rankų darbo “Petersen” plytos fasade ir išmanūs sprendimai pastato viduje - biometrinės durų spynos, leidžiančios pirštų antspaudu patekti į apartamentus.

Per visus keturis aukštus išsidėsto 73 dviejų-keturių kambarių apartamentai, kurių dydis nuo 40 iki 127 kv. metrų, taip pat įrengta moderni sporto salė ir erdvi 67 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su saugyklomis dviračiams.

Aplinka

Apartamentai Kęstučio ir Daukanto gatvių sankirtoje Palangoje. Vos 7 min kelio pėsčiomis iki paplūdimio, šiek tiek atokiau nuo šurmuliuojančios Basanavičiaus alėjos, kurią pėsčiomis galima pasiekti per 5 min! Pro panoraminius langus atsiveriantis vaizdas į ramybe dvelkiantį pušyną, gamtos apsuptis.

Architektūra

Apartamentus projektavo garsus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje architektas - Donatas Rakauskas. Pastatas atkartoja gamtoje vyraujančias linijas ir formas. Fasado mūras primena eglės medžio kamieno reljefą, šiai idėjai įgyvendinti buvo pasirinktos vienos prabangiausių pasaulyje rankų darbo „Peterson“ plytos.

Menas

Tai daugiau nei pastatas - tai meno ir architektūros kūrinys. Apartamentuose bus įrengti du liftai, kurių šachtose bus integruotos išskirtinai šiam projektui menininkės Eglės Babilaitės kuriamos 15 metrų aukščio freskos, kurias specialaus apšvietimo pagalba bus galima apžiūrėti kylant liftu iš požeminio garažo į ketvirtąjį pastato aukštą. Kalvis Linas Klesčiauskas šiam projektui ruošia eksterjero puošybos detales.

Medžiagos

Pastato statybose ir įrengime buvo naudotos aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškos medžiagos: rankų darbo „Peterson“ molio plytos, lenkti aliuminio profilio langai, marmuro plokštės laiptinėse, Brazilijos riešuto teraslentės apartamentų terasose bei natūralaus akmens takeliai apartamentų kieme.

Privatumas

Apartamentus juosianti tvora bei dekoratyvinis kiemo apželdinimas ir aplinkos mažoji architektūra sujungia privačią ir gyvenamąją erdves. Siekiant išlaikyti gyventojų privatumą pastatas padalintas į keturis korpusus, kuriuos atskiruose aukštuose sudaro nuo 4 iki 7 butų.

Inovacijos

Patekti į apartamentus galima nenaudojant raktų, kadangi čia yra įdiegti biometriniai užraktai, o požeminiame automobilių garaže - automatinė automobilių numerių nuskaitymo sistema.

Kūrėjai

Architektas Donatas Rakauskas

Donatas Rakauskas didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Lietuvos pajūryje - Palangoje. Per daugiau nei 24-erius darbo metus architektas suprojektavo apie 50 pastatų, kurių didelė dalis sulaukė ypatingo dėmesio, buvo įvertinti apdovanojimais ir premijomis. Birutės alėjoje Palangoje architektas yra suprojektavęs net 7 išskirtinio dizaino pastatus. Vienas žymiausių jo kūrinių unikalaus dizaino "PALANGA SPA”, kuris „World Spa and Wellness Awards 2018“ apdovanojimuose išrinktas geriausiu Rytų Europos SPA viešbučiu.

Freskos autorė Eglė Babilaitė

Menininkės Eglės Babilaitės, šiuo metu gyvenančios ir kuriančios Prancūzijoje, kurtos freskos papuoš „Eglės apartamentų” liftų atriumas. Šis architekto Donato Rakausko sprendimas yra techniškai itin sudėtingas ir visiškai netradicinis interjero dizaine Lietuvoje. „Eglė apartamentų” gyventojai, kildami stikliniu liftu iš pirmojo aukšto į paskutinįjį, turės galimybę grožėtis Eglės Babilaitės išskirtinai šiam projektui kurtomis 20 metrų aukščio freskomis, o specialus apšvietimas sukurs galimybę kūrinius apžiūrėti atidžiau. Freskos atskiromis dalimis bus gabenamos iš Prancūzijos, kur jos bus kuriamos, į Lietuvą, o Palangoje esančiuose apartamentuose pati menininkė kartu su komanda atliks sudėtingus freskų tvirtinimo liftų šachtose darbus. Kas tiksliai bus pavaizduota Eglės Babilaitės freskose, skirtose „Eglės apartamentams”, iki šiol atskleista nėra - menininkė žada siurprizų.

Christian Petersen

„Eglė apartamentų” fasado mūras - vertikalus, atkartojantis eglės medžio reljefą. Šiam sprendimui įgyvendinti buvo pasirinktos rankų darbo plytos, gaminamos pagal iš kartos į kartą perduodamą tradiciją nuo 1791 metų Danijoje. Skirtingų temperatūrų krosnyse degamos plytos įgauna natūralias gamtos spalvas bei tekstūras. „Eglės apartamentų” statybose buvo naudota viena naujausių „Petersen” plytų rūšis - Kolumba, kuri kartu su šveicarų architektu Peter Zumthor’u buvo sukurta 2000-aisiais metais projektuojant Kolumba muziejų Kelne (Vokietija). Šiandien Kolumba plytos yra vienos prabangiausių plytų rūšių pasaulyje, o su jomis pastatyti statiniai laimėjo begalę prestižinių architektūros apdovanojimų Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Australijoje.

Apartamentai

2

aukštas


15

laisvas
Pasirinkite aukštą
Apartamentų kaina nuo 3500 €/m2

Vieta

Paplūdimys (7 min)
Vandenis (5 min)
Meilės alėja (7 min)
Restoranas (5 min)
Viešbutis Palanga (5 min)
Palangos tiltas (15 min)
Turgavietė (14 min)
Basanavičiaus al. (5 min)
Bažnyčia (9 min)
Palangos koncertų salė (5 min)
Autobusų stotis (15 min)
Sporto arena (10 min)
Tiškevičių parkas (11 min)
Gintaro muziejus (12 min)
Trukmė einant nuo apartamentų pėsčiomis

Virtualus turas 360°

Pradėti turą

Statybų dienoraštis

Statybų pradžia
2017-04
Pamatų betonavimo darbai
Pastato perdangų klojinių įrengimas, armavimas
Stogo perdangos betonavimo ir apšiltinimo darbai
Fasado ir vidinių perdangų mūrijimo darbai
Inžinerinių sistemų diegimo darbai. Vidaus įrengimo darbų pradžia
Vidaus apdailos darbų pradžia
Vidaus sistemų diegimo darbai
Gerbūvio kūrimo baigiamieji darbai
Statybų ir vidaus įrengimo darbų pabaiga
2018-09

Kontaktai

+370 610 33733
info@eglesapartamentai.lt
S. Daukanto g. 31, Palanga

Susisiekti